Pioneer VSX - 708 RDS Perforcues importuar nga G..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Pioneer 5.1,eshte ne gjendje te rregullt.
NUK BËJ NDRRIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim