Pioneer VSX 609 RDS perforcues,importuar nga Gje..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes perforcuesin Pioneer,5.1,eshte ne gjendje te rregullt..
NUK BËJ NDRRIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim