Kastefon

Shitet nga: Albert 07 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
Kastefona sa po ardhur nga gjermania komplet 30copa shum te mir 27.50 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim