audi a7 eslin viti 2012

Shitet nga: branik 21 Pri 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: PIONEER
Shes branikun e audi a 7 komplet me grill me rrjeta.
Kimi edhe per Q7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim