Pioner

Shitet nga: Pioner 11 Mar 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet komplet 120euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim