Pioner

Shitet nga: leci 25 Jan 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes kasetofon pioner shum i mir me usb,bluetuth,sd card ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim