Radio Cd origjinal per Mercedes A klass

Shitet nga: Privat 21 Gsh 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Radio Cd origjinal per Mercedes E klass i arshur nga Gjermania eshte ne gjendje te rregullt. Info
049 595509
044 59509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim