Radio JVC 50x4 me AUX dhe Mp3 lcon

Shitet nga: 049102246 12 Krr 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   17 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ama osht ne defet dishka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim