Radiolidhje LONG RANGE

Shitet nga: Liridon 09 Krr 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Te ardhura nga Finlanda, shum pak jane perdorur, ju mungon adapteri po nuk do te thot qe s'muni me bo zgjidhje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim