SONY TA-F220 Perforcues importuar nga Gjermania!!!

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes Perforcuesin Sony,me 4 dalje,ne gjendje te rregullt.
NUK BËJ NDRRIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim