STUDIO ME 3 CD KASET RADIO-Ndroj edhe me laptop

Shitet nga: Valon 19 Maj 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   130 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Studio me fjal osht teper e rujtun dhe ka za shum kryn pun edhe per dasum ka fuqi tmadhe dhe ka venin me 3 cd plus 2 kaseta plus radio plus digitronin ...


.. Ndroj ose me Laptop ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim