Sherwood RVD6090 perforcues importuar nga Gjerma..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Sherwood,eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte me 5 dalje...
NUK BEJE NDRRIM!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim