Shes mikseten me cmime te volitshem

Shitet nga: Adem 23 Jan 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes mikseten me cmime te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim