Skoda Cd Player

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes cd playerin per Skoda,cd playeri eshte i dekoduar dhe ne gjendje te rregullt..NUK BOJ NDRRIM!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim