Sony STR-DE305 perforcues

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Sony,eshte ne gjendje te rregullt,ka 4 dalje....posedon edhe dirigjuesin.
NUK BOJ NDRRIM!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim