Studio muzikore Technics 4 pjese

Shitet nga: studio 04 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet studio technics 4 pjes
CD
Kaset
Radio
Perforcues.
Mund te lidhet me TV.telefon.etj.

E pershtatashme per shtepi .lokal.etj

Qmimi 100 euro


ndrrim me telefon ,psp ,pc tablet etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim