Technics Perforcues importuar nga Gjermania

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Technics,ne gjendje te rregullt me 2 dalje,perforcuesi ka edhe ftohesin aktiv mbrapa.200WATT
NUK BOJ NDRRIM ! ! !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim