Technics SA-DX750 Perforcues,importuar nga Gjerm..

Shitet nga: Mustafë 24 Pri 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcuesin Technics 5.1,eshte ne gjendje te rregullt dhe ka ftofsin aktiv.
NUK BËJ NDRRIM!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim