Zmadhues i zerit per veture

Shitet nga: privat 10 Gsh 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes zmadhuesin e zerit per veture,e perdorun,ne rregull krejt,4x150 watt qmimi 40 euro.
kabllat komplet (disa nuk jan ne foto) . qmimi 1 euro metra
siguresa qmimi 5 euro(nuk eshte ne foto)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim