mikset dynacord 2

Shitet nga: hajdar kutllovci 28 Dhj 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
mikset dynacord 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim