mikset nishe

Shitet nga: hajdar kutllovci 23 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
mikset nishe dynacord gjendje te rregullt shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim