pajaqall

Shitet nga: fitim 26 Dhj 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet urgjentish ne gjendje te rregullt per me shum informata na konakton ne numrin ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim