shitet radio SANYO me kaset shume i mire per vetur

Shitet nga: SANYO 19 Pri 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes ose bej ndrrim nje radio SANYO cassete stereo + radio stacionet I programon eshte radion dikun rreth 30 vjet i vjeter por eshte ne gjendje te rregullt punon shume mire eshte prodhim japan te interesuarit te lajmrohen ne tel 049 184 972 shitet me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim