telefax panasonic

Shitet nga: drilon 17 Shk 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
telefax panasonic ne gjendje krejtsisht te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim