Fshis

Shitet nga: loni 09 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
esht fshis per grumbullimin e fletve i mbledh flet dhe i fryn.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim