MUZIK

Shitet nga: flamur 15 Nën 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes keta zvoqnika me muzik ,kan za teper. perdoret me fllesh .
i kam ble 150 euro ne BAMEX
vetem 1jav dit i kam perdor dhe nuk me duhen me.
Nese o dikush i interesum mund te me kontaktoj.
NDRRIME NUK BOJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim