Magnetofona me kaseta te mdhaja

Shitet nga: grundig.saba 24 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shitet 1 magnetodon grundig ne gjendje te rregullt pune me qmim 150 dhe 1 te tjer saba me qmim 100 .
Jan ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim