Shanzhar me 6cd dhe pajaqall 1200 w

Shitet nga: Ani 02 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Të tjera
Shes pajaqall 1200w dhe shanzhar me 6cd i ardhun nka suedia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim