DY RAM MEMORJE PER LAPTOP DDR3 SECILA NGA 2 GB

Shitet nga: RAM 18 Shk 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Mitrovicë
SHES DY RAM MEMORJE PER LAPTOP DDR3 ME KAPACITET 2 GB ,JANE NE GJENDJE TE REGULLT SI DHE ME NJE QMIM SHUME TE VOLITSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim