Tastier per Llaptop ASUS

Shitet nga: Arsim 14 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Tastiere per Llaptop te tipit ASUS X501U.
Tastiera eshte e perdorur, por mjaft mire e ruajtur.
Modeli i saktë i tastieres eshte: Model XJ5 dhe sigurisht mund te perdoret edhe per modele tjera te llaptopave ASUS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim