10" inch Android KitKat 4.4 Quad Core Tablet PC ..

Shitet nga: shukri 17 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shes Tabletin Google Android KitKat 10.01 inch. Versioni i Androidit eshte 4.4 Quad Core, 8 GB. Tableti ka kameren perpara dhe mbrapa, punon shume mire, eshte shume i rujtun, nuk ka gervishtje. Ne cmim hyn edhe adapteri si dhe kablli per kompjuter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim