2HDD 2RAM 3PROCESOR lexo!!

Shitet nga: Blerim 01 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Procesor 3.0ghz tjetri 3.40ghz dhe 3.60ghz
Hdd 250gb dhe 40gb 2ram memorie kingston nga 1gb dyjat 2gb shes apo nderroj me ndonje send bon edhe me cd xbox 360
Viber 49489159
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim