Adapter per fujitsu simens

Shitet nga: Sadullah 19 Mar 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Adapeter ne gjendte te mire, nuk eshte i demtuar dhe funksionon per fujitsu simens, per modelt pak me te vjetra te modeli E series.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim