BlackUSB 20 External DVD Combo CD-RW Burner Driv..

Shitet nga: Burim 18 Maj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
New Black USB 2.0 External DVD Combo CD-RW Burner Drive CD+RW DVD

www.blej.in

* Nëse jeni të interesuar, ju lutem dërgoni një mesazh facebook ose hajdini_b@hotmail.com me emrin tuaj të plotë, adresën e saj, telefon dhe t'ju arrin me postë. Ose ju mund të dërgoni SMS në numrin ➨ 045265961. viber ➨ 37745265961
** Pagesa bëhet sipas marrëveshje


Feature:
100% brand new and high quality.
Quantity: 1
USB 2.0 compliant
Black external slim drive
Emergency eject hole
Fully Plug&Play, easy to install and use
USB Optical Drive with the durable plastic casing
In the office or on the road, this highly portable, plug-and-play drive requires no software and is conveniently powered through your notebook's USB port
This Drive fits for PC Laptops Notebooks Desktop
This drive can write CD-RW and read DVD-ROM
Supports: Windows XP.SE.ME.VISTA.Win7.Win8. Mac OS X 10.0.4~10.1.3, 9.2.2, Linux OS and above Any PC,Mac,Laptop,Netbook with USB port
Specifications:
Supported formats: DVD-ROM, DVD-video, CD-R/RW, CD-ROM/XA, CD-ROM, CD-I (FMV), CD-EXTRA, CD-TEXT
Write speed :24x CD-R , 8x CD-RW
Read speed: 24x CD-ROM, 8x DVD-ROM
Memory Cache: 2MB, Highest Support 4MB
Dimension: 13.5 (L) x 13.2 (W) x 1.6 (H) cm
Package Content:
1X USB 2.0 External Slim CD±RW DVD ROM Combo Drive (NO Retail Box. Packed Safely in Bubble Bag)
1X USB Data Cable
1X USB Power Cable
1X Instructions
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim