CYBORG R.A.T 7 gaming mouse

Shitet nga: bujar 26 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
shes nje mouse per gamera CYBORG R.A.T 7 ne gjendje perfekte shum pak I perdorun me te gjitha pajisjet percjellse ne kuti ,, si ne foto
specifikacionet dhe qmimin mund ti shikoni ne linkun me sposht
http://www.amazon.com/Mad-Catz-R-A-T-7-Gaming-Mouse/dp/B003CP0BHM

qmimi eshte 30 euro I padiskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim