Converter

Shitet nga: Korrektor 12 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Korrektori (adapter) I cili mundeson pisjet te cilat punojn me voltazh 110V (sistemi Amerikan) ti furnizoj dhe ti mbroj nga prishja paisjet qe punojne me voltazh 220V (sistemi Evropian).

Per me teper informata na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim