DELL OptiPlex

Shitet nga: DELL 06 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Dell Optiplex Shume i ruajtur dhe ne gjendje extra te mire pune ka te instaluar sistemin operativ Windows 7 .
Procesor Intel Core 3.2

Dell Optiplex Intel Core

Hard Disk 160 GB

Ram 2GB (Samsung Origjinal)

DWD RW Super Multi System origjinal DELL si dhe pllakzen amë origjinale DELL

Qmimi 80 Euro


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim