Dell dhe IBM

Shitet nga: Jahir 09 Jan 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten 2 loptopa se bashku me adaptera(adapterat jan ne gjendje te rregullt) njeri loptop Dell i eshte prishur shiriti.Te dy loptopat shiten per pjes me qmim:Dell-40euro,kurse IBM-50euro.Per me shume na kontaktoni ne numrin 049195758.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim