Dy hardiska dhe nje ramemori

Shitet nga: elbasan 07 Jan 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
ram1gb hardisk 40gb dhe 60gb urgjent me garancion viber kontakt +37744866160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim