Fllesh shum i mir trasportues

Shitet nga: liridon peci 02 Dhj 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Mitrovicë
Eshte ne gjendje te rregullt eshte per telefon nese ke memorie card e merr dhe e shtin ne fllesh dhe mund ti shtin te gjitha fotot ne kompjuter per ma shum kontaktoni pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim