Fotokopje + Skaner + Printer + Fax Aficio

Shitet nga: Fotokopje 16 Dhj 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Fotokopje + Skaner + Printer + Fax Nashuatec Aficio DsM415 Punon dhe eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim