Hard diska

Shitet nga: Ron 12 Mar 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Dell nga 1000 GB, jane 2 cope
2 tjere jane nga 320 GB
1 tjeter eshte 500 GB
Te gjith jane sata dhe te ri te paperdorur

Telefononi edhe ne viber
Qmimi sipas marr veshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim