Hardisk Dhe Ram Memory Laptop processor i5

Shitet nga: valon 21 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shitet Hardisku Hdd 500Gb dhe dy ram memorje ka 2gb dmth. dyat 4gb
Processor i5
Cmimi sbashku 50 euro
Kontakti Viber +386 49 595 168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim