Hp 9250c Digital Sender Skaner

Shitet nga: mentor 04 Jan 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Scanner

HP mund të ndihmojë. 9250c Digital dërguesi e bën të lehtë për të krijuar kopje elektronike të dokumenteve tuaja letër në mënyrë që ju mund të shpërndani ato me lehtësi, ruajtur ato në mënyrë efikase, dhe të organizojë ato drejtë së bashku me tuaj fotografi të tjera elektronike.

I ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim