Kamer + tastiera

Shitet nga: Andi 24 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Kamera 5.0 dhe tastiera shum e holl praktike pa kabllo vetem me nji bateri mbrapa me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim