Kamere logitech

Shitet nga: Behar Hasani 26 Dhj 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Mitrovicë
e ardhur nga gjermania kamera dhe cd e driver-ave
kontakti: facebook:Behar Al Hasani dhe
email:behar_1999@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim