Lap topa

Shitet nga: Jahir 22 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Shiten Laptopat per pjes dhe adapterat ( adapterat jan ne gjendje te rregult ) Lap topi Dell e ka te prishur shiritin kurse , Lap topi Dell + Adapteri 40 € , Lap topi IBM + adapteri 50 € .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim