Lloptop dhe pjes per lloptopa

Shitet nga: Labinot 05 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes 2 lloptop HP tmir ama me defekt njoni 17,3" (ekranin e thym) tjetri 15.3" (pllaken e djegt)
HDD: 720, 500, 160, 60, GB
RAM dyt ka 4 GB
Plus ni ekran tjeter veq ekran 15.3"
NI kompjuter HP Dual core 3.0 2gb ram 80gb hdd monitor 19" Asus i ri etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim