Maska dhe pjes tjer per HP pavilion dv7

Shitet nga: blerim 20 Tet 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
2 ram memorie nga2GB
procesor 2x 3.0ghz
tastier maus adapter i ri
pllaka funkcionale perveq kartela grafike u djeg
maskat tgjitha qmim i volitshum vetem 40euro !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim