Monitor, Tastier dhe zerim

Shitet nga: Monitori 03 Gsh 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Monitori 19 Inch Tastiera Delux, Zerimi Genius te gjitha ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim